Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo jsem

dsc_1111.jpg

Svůj životopis, moji cestu a vývoj tu příliš rozepisovat nebudu, ani ukazovat osvědčení...Kdo mne chce poznat, má možnost. Přijďte za mnou na terapii a sami si udělejte svůj názor, nechte se propojit a prostoupit vlastním rytmem, vědomím.

Vzdělání: Farmaceutická fakulta UK Bratislava, stále pracuji jako lékárnice.
Semináře a Kurzy:
Univerzita Nové Doby Mandala Praha, Spinal touch - léčba proti bolesti, Homeopatické semináře, Kraniosakrální terapie, Krystaloterapie, Kvantové léčení a mnoho dalších seminářů, přednášek a kurzů.

Práce v lékárně mě stále baví, snažím se lidem poradit a zorientovat se v dnešním dost nepřehledném systému péče o zdraví. V lékárně najdete nejen chemická léčiva, ale také homeopatika, bylinky, potravní doplňky.
Je mnoho možností jak přistupovat k nemoci a léčení, farmakoterapie je jen jednou z nich. Vždy jsem se zajímala o nemoc z vícero hledisek, nejen jako patologický aspekt porouchaného "systému", kterým je dle klasické medicíny člověk. Lékem může být nejen "pilulka", ale také bylina, rada, otisk informace - homeopatie, dotyk, energie, naše vědomí...Nemoci jsou obrazem našeho bytí, je to poselství, co v životě děláme špatně. Chceme-li se vyléčit, měli bychom naslouchat svému tělu, co nám říká. Zdraví můžou lidé pociťovat jako stav harmonie a k tomu směřuji.

Kraniosakrální terapii dělám, protože mě to baví, inspiruje, je to metoda, která přesahuje fyzické tělo, pomáhá lidem objevit své vlastní Já, pomáhá uzdravení.

Věci a lidé, kteří mne nejvíce ovlivnily:
Moje rodina a děti
Příroda, hory a voda
Farmacie, kontakt s nemocnými
Pohyb a tanec, hudba, umění
Mé vlastní onemocnění
Milan Calábek
, Alan Lowen
Budhismus
Meditace

Knihy
a lidé, se kterými se neustále setkávám...