Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masáž Hara

 

mh.jpg

 

  

Masáž Hara nebo také jak ráda říkám "bříško" je jemná technika velmi podobná klasické masáži. Není příliš obvyklá, což ale neznamená, že je zanedbatelná. Masáž bříška by si měli dopřát klienti, kteří mají potíže se zažíváním, trpí plynatostí, nadmutým bříškem, bolestmi v podbřišku, střevními záněty. U žen je velmi prospěšná při gynekologických potížích, endometrioze, neplodnosti, u mužů pak při problémech s prostatou. Masáž uvolňuje celou břišní oblast a je velmi příjemná.

 

Masírovaná oblast je zhruba od bránice po pánevní dno. Zde se nachází všechny vnitřní orgány mimo srdce a plíce.


Technika působí tak, že uvolňuje městnání a blokády, odstraňuje napětí, zlepšuje tok chi a tekutin v oběhovém, lymfatickém a nervovém systému. Po masáži se bnovuje homeostáza, přirozená rovnováha v těle, v pánevní oblasti a okolních orgánech. Vyplaví se toxiny a vyživující látky, které pomáhají udržovat tonus tkání a hormonální rovnováhu.

 

Tuto masáž provádím jako kombinaci technik, které jsem se naučila: klasická masáž, lymfatická masáž, mayská masáž bříška, intuitivní masáž.

 

Mimo to učím, jak si můžete masáž provádět sami sobě nebo druhému člověku. Máte-li prostory a budete-li chtít, přijedu jednodenní kurzík učit k vám. Minimální počet pro kurz je 5 lidí. Mohu Vás také tuto masáž naučit individuálně. Budete-li mít zájem, napište mi!

 

Masáž Hara momentálně neprovádím, ale chystám jednodenní kurzíky, kdy se tuto techniku můžete naučit sami na sobě a tím se uzdravovat sami. Info o kurzech najdete v akcích.