Jdi na obsah Jdi na menu
 


Metamorfní technika

 

mt1.jpg

 

 

Je to metoda, která využívá pouze velmi jemných doteků terapeuta na vašem těle, a která dokáže postupně uvolňovat citové bloky a stresy, traumata a schemata vytvořená v období prenatálního vývoje dítěte a také utvořené během porodu.

Tyto "bloky" se odrážejí v praktickém životě člověka, na jeho fyzické i psychické úrovni, poruchami v chování, nerovnováhou a různými stresy.

Terapie je založena na principu uvolnění energie vyživující tyto bloky, které se fixují na reflexní zóně na chodidlech, rukou a částečně i na hlavě. Nejedná se o reflexní terapii. V těchto zónách je zachycena celá časová perioda prenatálního období - tj doba od početí, vývoje lidského plodu až po moment narození.

Pro Vás je to metoda opět hluboce relaxační, uvolňující. Lze a doporučuji ji provádět i u dětí. Současně s dětmi je ale nutné pracovat i s rodiči.
Trvá u dospělého člověka přibližně hodinu, u dětí je doba kratší, asi 20 minut.

Metamorfní technika z mého pohledu vhodně doplňuje Kraniosakrální terapii, doplňuje celostní přístup člověka k sobě samému, umožňuje mu vědomější pohled ke své nemoci. Je to jeho vlastní cesta k uzdravení.

 

 

mt2.png