Jdi na obsah Jdi na menu
 


 kranio.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kraniosakrální terapie je velmi jemná metoda. Respektuje váš vlastní rytmus, pracuje s fyzickým tělem, ale současně její účinek zasahuje i do vaší psychiky. Uvolňuje, relaxuje, srovnává, vylaďuje, odblokovává, napravuje…nechává vaše tělo pracovat tak, jak to umí. Je to skutečná terapie, jde do hloubky a je celistvá. Terapeut se vás jen jemně dotýká, aby se naladil na váš rytmus, podpořil jeho harmonické plynutí a pomohl celkovému uvolnění mysli a těla. Provádí se na lůžku v pohodlném volném oblečení.

 

Kraniosakrální rytmus má každý člověk, jen o něm neví. Dá se „měřit“ jako tep srdce nebo dýchání. Je také nazýván Dech života. Vzniká díky pulsaci mozkomíšního moku, mezi lebkou a kostí křížovou (lebka -cranium, kost křížová-sacrum).Tělo je jeden celek a vzájemným propojením orgánů a tkání se tak pomocí tekutiny šíří nejen biochemické látky, ale i vibrace a energie. Vzájemným  propojením jednotlivých částí těla s orgány, energetickými centry, emocemi, mentální a duchovní rovinou jsou touto jemnou technikou dotykového a v některých chvílích i bezkontaktního působení na člověka spuštěny podvědomé samoléčící procesy v lidském těle, které napomáhají k obnově a udržení zdraví.

Při terapii a po ní dochází k vyplavování škodlivin z těla. Je důležité před terapií i po ní pít více tekutin, nejlépe pramenitou vodu. Přijďte si vyzkoušet tuto terapii. Věnujte hodinu svému zdraví, poznání sebe sama.